7:00 – 22:00
+421 903 922 980

Čistenie studní Bratislava, Malacky, Trnava, Šamorín

Čistenie studní Bratislava, Malacky, Trnava, Šamorín
 
Čistenie a dezinfekcia studní je vsadená do nášho portfólia zámerne s dôrazom na zlepšovanie sebestačnosti domácností s vodou, ktorá je používaná na pitný režim a zavlažovanie. Odpieskovanie a odkalovenie studní je najčastejšou prácou, ktorú vykonávame v rodinných domoch. Piesok, nánosy blata, íl alebo rozličné iné druhy prírodného znečistenia sú jasnou a normálnou prekážkou pre plnohodnotné fungovanie studničného systému. Hlboké vŕtané studne a veľké studne so širokým priemerom čistíme s kvalitnou profesionálnou čistiacou technikou, špičkovými kalovými, hlbinnými a hasičskými čerpadlami. Ako doplnkové služby pri čistení studní ponúkame dezinfekciu a monitoring studne. Monitoring studne spočíva v spustení kamery až na samotné dno studne. Tým pádom sa vieme lepšie dopátrať k problémom, s ktorými studňa zápasí. Dezinfekcia studne je nutná z času na čas alebo ak si to vyžadujú okolnosti. Systémy a možnosti na dezinfekciu studní je niekoľko.
Hlboké vŕtané studne
Hlboké vŕtané studne s veľmi úzkym vrtom zväčša zápasia s pieskom a sedimentami, ktoré sa po rokoch usadili na samotnom dne a narúšajú plnohodnotný chod čerpania vody. Áno, piesok je veľmi veľký nepriateľ čerpadiel, ale my si vieme s ním poradiť. Odpieskovanie hlbokých vŕtaných studní je beh na dlhé trate. Voda sa odčerpáva niekoľko hodín až pokým začne vytekať čírejšia voda bez piesku. Dno studne vieme zvíriť vplyvom našej vysokotlakovej techniky. Na dno studne spúšťame vodného krtka s tlakom 500 bar. Tento prístroj nám prehĺbi studňu a tým pádom všetko znečistenie sa lepšie odpravuje preč.


 
Silne znečistené studne plné kalu
Studne sú doslova preplnené kalom, ktoré sa usádza na stenách alebo na dne studne. Studne je potrebné čistiť periodicky, ak tak nerobíte, je pravdepodobné, že na dne sa nachádza niekoľko 100 kg bahna. Pomocou silných kalových čerpadiel odpravujeme kalovú vodu preč. Po niekoľkých hodinách práce budete vidieť, že silne zahataná studňa blatom disponuje približne 300 kg – 800 kg blata. Aj takéto skúsenosti máme.


 
Monitoring studne
V prípade žiadosti vieme poskytnúť aj monitoring studne. Na dno studne spustíme inšpekčnú kameru, ktorá ponúka vysokú svetelnosť a nahliadneme na dno. Lepšie sa nám bude detekovať skutočný problém, s ktorým budeme zápasiť.
 
Dezinfekcia studne
Dezinfekcia studne sa vykonáva periodicky alebo v prípade kontaminácie vody. Dezinfekcia je vykonávaná chemicky alebo pomocou UV lámp. Možností je viacero, všetko záleží od aktuálnej situácie a podmienok studne.
 
Čistenie studní vykonávame v mestách Bratislava, Malacky, Trnava, Šamorín a v ich blízkych okoliach.

Naše kompletné portfólio nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.industrialcleaning.sk
www.krtkovaniemonitoring.sk

Neváhajte nás kontaktovať.