7:00 – 22:00
+421 903 922 980

Ponúkame vám čistenie, odpieskovanie a dezinfekciu vŕtaných studní

Ponúkame vám čistenie, odpieskovanie a dezinfekciu vŕtaných studní
 
Ponúkame vám čistenie, dezinfekciu a odpieskovanie vŕtaných studní, či už sú studne nové alebo staré. Čistenie a odpieskovanie studní vykonávame v prípadoch, kedy prišlo k postupnému zaplaveniu studne. Iné dôvody čistenia studní sú nasledovné: daná studňa sa periodicky nečistí, studňa sa nachádza v lokalite, ktorá sa vyznačuje pieskovým podložím, atd.Odpieskovanie studne je proces, ktorý nie je na 1h. Pri pieskovaní studne sa snažíme v maximálnej možnej miere čo najviac odsať vodu do tej doby, pokým začne vytekať číra voda z hadice. V tomto prípade je studňa odpieskovaná na 100%. To neznamená, že o danú studňu sa nebudete starať. Je nutné periodicky odpieskovať studňu podľa potreby.

Odčerpávanie vody, ktorá obsahuje piesok, íl, blato a znečistenia sa začína postupným zvyšovaním čerpaného množstva až na úplné maximum. Snažíme sa rozvíriť dno každej studne aj vpustením špeciálneho krtka, ktorý dané dno aj prehlbuje. Tým pádom odčerpávame veľký objem vody aj niekoľko hodín podľa potreby.

Počas odčerpávania vody resp. odkalovania studne meriame množstvo piesku, ktoré odpravujeme von. Veľkým problémom pri čistení studne sú tekuté piesky, ktoré prácu výrazne sťažujú.

Dezinfekcia studní
Naša firma praktizuje popri čistení studní aj samotnú dezinfekciu studne. Dezinfekciu praktizujeme rôznymi spôsobmi, napríklad používame chemickú dezinfekciu alebo UV dezinfekciu. UV lampa je zariadenie, ktoré emituje ultrafialové žiarenie. Dezinfekcia studne je vykonávaná paralelne s čistením studne. Dezinfekciu studne odporúčame vykonávať periodicky 1x za rok alebo viac krát podľa potreby.

Monitoring studne
Monitoring studne je službou, ktorú praktizujeme osobitne v prípade, že si želáte nazrieť na dno svojej studne. Monitoring a detekcia dna studne sa realizuje pred čistiacimi prácami a po čistiacich prácach so zámerom ukázať zákazníkovi aktuálny a želateľný stav obsahu studne. Monitoring studne je realizovaný špičkovou monitorovacou jednotkou, ktorá sa vnára do studne a disponuje výbornými svetelnými vlastnosťami. Vieme vám ukázať fotky a videá.

Kompletné portfólio nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.industrialcleaning.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.krtkovaniemonitoring.sk

Čistenie a odpieskovanie studní vykonávame v Bratislave, Malackách a Trnava a v ich blízkych okoliach.

Neváhajte nás kontaktovať.