7:00 – 22:00
+421 903 922 980

Ako postupovať pri zatopení nehnuteľnosti?

Aké výhody sa spájajú s havarijnou službou

Pri zatopení vašej nehnuteľnosti vodou je vám plne k dispozícii havarijná služba Bratislava, ktorej sa môžete dovolať 18 hodín denne v ktorýkoľvek deň v týždni.  Je schopná odsávať akékoľvek množstvo vody z rozličných miest, ku ktorým môžu náležať garáže, parkoviská, budovy aj rodinné domácnosti a byty. Zároveň ide o službu, ktorá je cenovo dostupná pre všetkých záujemcov a vďaka ktorej obmedzíte vzniknuté škody a náklady spojené s ich riešením na minimum.V rámci hlavného mesta Slovenska je vám k dispozícii havarijná služba Dúbravka aj Ružinov, ktorá poslúži vašim potrebám v rámci týchto mestských častí aj ďalších, akými sú napríklad Nové Mesto, Rača, Petržalka, Karlova Ves, Vajnory, Lamač alebo Staré Mesto. K dispozícii je aj klientom v Devínskej Novej Vsi, Záhorskej Bystrici, Podunajských Biskupiciach, Rusovciach, Devíne, Čunove, Vrakuni a Jarovciach. Bez obáv sa na ňu môžu spoľahnúť taktiež obyvatelia Pezinka, Senca, Svätého Jura, Dunajskej Lužnej, Rovinky, Kittsee, Berg, Volfstahl.
 

Čo ďalšieho havarijná služba dokáže?

Výhodou havarijnej služby je zároveň skutočnosť, že popri svojej hlavnej funkcii, ktorou je odsávanie vody vykonáva taktiež odsávanie oleja, ropných látok a emulzií. Podobnú vlastnosť možno využiť predovšetkým vo firemných prevádzkach zaoberajúcich sa rôznymi odvetviami priemyslu alebo v akomkoľvek inom mieste či nehnuteľnosti, v ktorej došlo k chemickej havárii a kde hrozí chemické znečistenie.

V prípade zatopenej nehnuteľnosti sa teda neváhajte obrátiť na profesionálnu havarijnú službu, ktorej pracovníci sú odborníkmi vo svojej oblasti a sú vám k dispozícii tak a kde ich potrebujete. Overíte si tak v praxi, že odsávanie vody po zatopení nemusí byť vôbec zložité, pokiaľ túto prácu necháte na expertov a nebudete sa ju snažiť vykonávať na vlastnú päsť bez potrebných znalostí a primeraného technického vybavenia.
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.