7:00 – 22:00
+421 903 922 980

O nás

Firma IB REIN je spoločnosť, ktorá je rodinného charakteru. Podnikáme od roku 1994 a svoje pôsobenie zameriavame na profesionálne čistiace služby. Mottom nášho podnikania je zameranie sa na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite. Sme flexibilní, kvalitní a našim cieľom je realizácia kvalitných služieb.
 
Do nášho podnikania sme vsadili čistenie studní zámerne. Myšlienka vznikla z aktivít, ktoré vykonávame v komunálnej sfére. Čistíme mestá, ulice, námestia, fontány a staráme sa o pekné, čisté a príjemné prostredie v ktorom žijeme. Máme radi čistotu. Druhým impulzom je samotný názov voda, ktorá je veľmi vzácna, aj keď si to často neuvedomujeme. Vplyvom funkčných studní môže každá domácnosť byť viac sebestačná čo sa týka dodávok tejto vzácnej tekutiny. Zároveň zavlažovanie záhrad a blízkych polí pomáha domácnostiam pestovať a kultivovať rôzne plodiny. Tretím faktorom je určitým spôsobom ekologický podtón našej firmy, ktorá si zakladá na čistení horúcou vodou a parou.

 
Ešte niečo navyše o našej firme

V maximálnej možnej miere sme eliminovali objem chémie, ktorú používame pri prácach. Medzi naše ekologické čistiace služby patria:
   
Studne vieme veľmi dobre vyčistiť s pomocou  výkonných kalových, hasičských a hlbinných čerpadiel. Našu firmu zdobia tlakové čističe, ktoré dosahujú 500 bar – 1000 bar a používame ich aj pre čistenie studní.
 
Naše kompletné portfólio nájdete na web stránkach.

www.ibrein.sk
www.tryskaniesuchymladom.sk
www.industrialcleaning.sk
www.krtkovaniemonitoring.sk
 
 
Tešíme sa na spoluprácu.
 
Tím IB REIN