7:00 – 22:00
+421 903 922 980

Čistenie, sanácia a dezinfekcia pivníc a pivničných priestorov

Využívate pivnicu na skladovanie potravín? Je to bežná vec a prítomnosť vlhkých stien Vám môže všetky zásoby zničiť. Vlhké steny postupne prechádzajú fázami. V úvode od odlupovania farby, poškodenie omietky cez fľaky na stene, až po tvorbu plesne, ktorá môže ohrozovať súčasne aj Vaše zdravie. My vo firme IB Rein sa venujeme aj takémuto druhu služieb akým je čistenie, sanácia, či dezinfekcia priestorov.
 


Príprava muriva
Samotný podklad pod sanačnú omietku musí splniť vyhovujúce podmienky, aby následne došlo k dôslednej priľnavosti nových vrstiev sanačnej omietky. Taktiež je nutné odstrániť všetky duté miesta, povlaky, prach, staré nátery a pod. Najideálnejšie je zbaviť sa starej omietky najmenej do 80 cm v okolí oblasti poškodenia a minimálne do hĺbky 2cm.
 
Čistiace práce
Dotknutých častí stien vlhkosťou sa vieme zbaviť rôznymi metódami čistenia, kde najvhodnejšiu vyberáme podľa individuálnych parametrov po osobnej prehliadke.
 
Vysokotlakové čistenie
Vodné tryskanie
Jedná sa o čistenie vodným lúčom so silou až do výšky 1000 barov. Takýmto spôsobom otryskávame aj cementové nánosy o hrúbke až 7cm, či niekoľko stoviek vrstiev zaschnutého laku na sebe  pri striekaní farieb.
 
Pieskovanie
Je to takisto jedna z alternatív tryskania s druhotným materiálom, konkrétne pieskom. V súčasnej dobe síce už disponujeme aj strojom, ktorý umožňuje bezprašné pieskovanie, to znamená, že nevzniká žiaden neporiadok počas čistenia, ale táto služba je vhodná v prvom rade len na rovné plochy, ako sú steny, murivo a pod.
 
Tryskanie suchým ľadom
Ekologická forma čistenia, respektíve otryskávania, ktorá peletami suchého ľadu a ich tlakom a silou odstraňuje akékoľvek nečistoty z povrchu a následne sublimuje na plynné skupenstvo. Takže pri tomto čistení nedochádza k žiadnemu druhotnému produktu. Veľmi efektívne čistenie aj na výrobných linkách a všade tam, kde prostredie nedovoľuje iné čistenie.
 
K dispozícii máme taktiež ohrievače a odvlhčovače, ktoré nám vedia pomôcť pri sanáciách a tiež Vám vieme Váš priestor na záver vydezinfikovať.

Naše práce vykonávame v nasledujúcich lokalitách:
Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina,...

Rakúsko
Edelstal, Hainburg an der Donau, Hundsheim, Prellenkirchen, Bad Deutsch Altenburg, Berg, Engelhartstetten, Witzelsdorf, Eckartsau, Loimersdorf, Gattendorf, Zurndorf, Neudorf bei Parndorf, Nickelsdorf, Kittsee, Neusiedl, Wolfstahl, Potzneusiedl, Prellenkirchen, Bruck an der Leitha, Neusiedl am See, Parndorf, Wien, Marchegg, Schwechat, Baden, Gänserndorf

Maďarsko 
Rajka, Mosonmagyaróvár, Šoproň, Gyor

Česká republika
Břeclav, Hodonín, Pohořelice, Vyškov, Kroměříž, Zlín, Vsetín, Uherské Hradište

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.