7:00 – 22:00
+421 903 922 980

Čo ponúka havarijná služba pre domácnosti?

Čo kvalitnú havarijnú službu charakterizuje, akým spôsobom vám môže byť nápomocná u vás doma a čo všetko by ste o nej mali vedieť? Zistite to spolu s nami.
 

Kedy sa možno obrátiť na havarijnú službu?

Na začiatok je dôležité uviesť, že pod havarijnou službou si nemožno predstaviť automaticky poruchovú službu, nakoľko ide o dve odlišné aktivity, ktoré sú často realizované samostatne a nezávisle od seba. Našou špecialitou je odsávanie vody po zatopení, ku ktorému vo vašej domácnosti mohlo dôjsť z rôznych príčin, ktorých zdrojom sú vo všeobecnosti vodoinštalačné systémy, či už vo forme upchatých odtokov, zavaleného potrubia alebo tečúceho umývadla.


 
Potreba havarijných služieb sa môže vyskytnúť kdekoľvek v domácnosti, v praxi je však najčastejšie riešená zatopená pivnica, parkovisko alebo garáž. Tieto priestory sú teda na zatopenie náchylnejšie, zároveň je však do nich vo väčšine prípadov relatívne jednoduchý prístup a vzniknutý problém tak môžu technickí pracovníci privolaní na miesto napríklad vašim telefonickým hovorom začať riešiť bezodkladne.
 

Otázka ceny a dostupnosti havarijnej služby

Oblasť pôsobenia havarijnej služby je sústredená nielen v 17 mestských častiach Bratislavy, kde je pravidelne najvýraznejšia potreba zásahov, ale aj v okresných mestách Senec a Pezinok a niektorých z okolitých obcí. Havarijná služba Bratislava sa vyznačuje vysokou účinnosťou pri realizovaní odsávania vody a iných služieb a zároveň ju máte k dispozícii nonstop bez ohľadu na deň v týždni či čas, ktorý práve ukazujú vaše hodinky. Môžete sa teda bez obáv spoľahnúť na poskytovateľa havarijných služieb, ktorého profesionálny technický tím je schopný doraziť k vám domov v priemernom rozsahu od polhodiny do hodiny v závislosti od aktuálnej dopravnej situácie a vyťaženosti služby.

Nemusíte sa ani obávať, že by podobný zákrok príliš výrazne zaťažil vašu peňaženku. Práve naopak, havarijná služba a jej cena je dostupná všetkým zákazníkom a je oveľa efektívnejším aj cenovo výhodnejším riešením, ako by ste sa poruchu snažili riešiť na vlastnú zodpovednosť alebo s neodbornou pomocou. Spoľahnite sa radšej na profesionálov, ktorí vašu domácnosť zbavia vzniknutého problému rýchlo a účinne.

Havarijnú službu odsávanie vody ponúkame pre: Bratislava Staré Mesto, Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Karlova Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Dunajská Lužná, Devínska nová ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Jarovce, Čuňovo, Rusovce, Senec, Pezinok, Svätý Jur, Rovinka, Kittsee, Volfstahl, Berg.

 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.